Ero sivun ”Esperanto/Taulukkosanat” versioiden välillä
Poistettu sisältö Lisätty sisältö
Rivit näkyviin, tuliko liikaa värejä? T.A. |
p vaalensin kaikkia värejä, niin ei ole niin räikeä ulkoasu |
||
Rivi 1:
{| cellpadding="3" cellspacing="0"
| bgcolor="
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
| bgcolor="#
|-
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
|-
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
|-
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
|-
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
|-
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
|-
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
|-
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
|-
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
|-
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
| bgcolor="
|}
|